Po čem se nejvíce hubne?

Noční hubnutí: Nespíte, hubnete

A jak je to možné, ptáte se? No, je to tak jednoduché, že to ani nebudete věřit! Když spíme, náš metabolismus pracuje na plné obrátky, takže když opravdu chcete shodit pár kilogramů, měli byste se zaměřit na kvalitní a dostatečný spánek. Možná to zní jako klišé, ale vážně to funguje. Věděli jste, že průměrný člověk spálí během spánku kolem 500 kalorií? Ano, je to pravda. A to je jen za jednu noc! Pokud si spočítáte celý týden, vyjde vám to na 3500 kalorií. A to je přímo úměrné hubnutí!

Malé porce: Ještě menší tělo

Snažíte se shodit pár kilogramů? Zkuste jíst menší porce. Je to tak jednoduché, kterého jsem se naučil až po letech dietování. Víte, jak to bylo? Měl jsem obrovskou mísu se salátem a myslel jsem si, že jsem na správné cestě. Ale pak jsem zjistil, že jsem jen přeplnil svůj žaludek a místo toho, abych zhubnul, jsem se jen nadýchal. Takže, menší porce = menší tělo. A nebudeš muset hladovět. Navíc, pokud jíte méně, spalujete více kalorií, protože váš žaludek nepracuje tak těžce. To je pravda, věřte mi. Měl jsem to vyzkoušeno a opravdu funguje.

Pravidelná fyzická aktivita: Dýchejte a hubněte

Možná si myslíte, že budu mluvit o tělocvičně a svalnatých tělech, ale ne. Nemám na mysli nějaké extrémní cvičení. Ne, mluvím o pravidelné fyzické aktivitě. Může to být cokoli, co vás baví. Může to být procházka, jízda na kole, tanec, jógové cvičení doma. Cokoliv, co vás dostane z gauče a do pohybu. Vy hoďte kdysi odložené bačkory a dejte se do pohybu. A mějte na paměti, že čím více se pohybujete, tím více kalorií spalujete.

Hydratace: Více vody, méně tuku

Voda je náš nejlepší přítel, když se jedná o hubnutí. Nejen, že vás hydratuje a čistí vaše tělo, ale také vám pomáhá cítit se plnější a jíst méně. To je pravda, že při pití dostatečného množství vody máte méně hlad. A víte, co je na tom nejlepší? Je to zcela zdarma! Můžete to udělat kdekoli a kdykoli. Nemusíte chodit do posilovny ani kupovat drahou dietní potravinu. Stačí se napít a začít hubnout.

Vyhýbání se cukru: Sbohem sladkosti, ahoj hubnutí

Jak to tak vypadá, cukr je všude kolem nás. Je v našem jídle, v našich nápojích, dokonce i v našich vitamínech. Ale co když vám řeknu, že cukr je jeden z hlavních viníků při přírůstku tělesné hmotnosti? Ano, je to pravda. A víte, co je na tom nejhorší? Cukr je návykový. Čím více ho máte, tím více ho chcete. Ale nebojte se, vždy můžete vyřadit cukr z vaší stravy a začít hubnout. Nemusíte to dělat najednou, udělejte to postupně. Začněte třeba tím, že nebudete pít slazené nápoje a budete se vyhýbat sladkostem. Vždycky je tu nějaký začátek, že?

Zdravé tuky: Sbohem chipsy, ahoj avokádo

Možná si myslíte, že tuky jsou naším nepřítelem, když se snažíme zhubnout. Ale pravda je taková, že existují zdravé tuky, které nám mohou pomoci zhubnout. Mluvím o tucích, které se nacházejí v avokádu, rybách, ořeších a semínkách. Tyto tuky nám pomáhají cítit se plnější a jíst méně. Navíc zlepšují naše zdraví tím, že snižují riziko srdečních onemocnění a zlepšují naši pokožku. Takže příště, když budete chtít sáhnout po chipsách, zkuste místo toho avokádo. Váš pas vám poděkuje.

Napsat komentář