Ochrana a zpracování osobních údajů

Ochrana osobních údajů je pro nás vysokou prioritou. Respektujeme Vaše právo na ochranu soukromí a zavazujeme se chránit Vaše osobní údaje. V tomto textu najdete informace o tom, jaké údaje shromažďujeme, proč je shromažďujeme, jak s nimi nakládáme a jaké máte právo na ochranu svých dat. V rámci našeho webu gastroenterologiepraha.cz shromažďujeme a zpracováváme osobní údaje v souladu s platnou legislativou, zejména s nařízením GDPR a zákony České republiky. Naše postupy zpracování dat jsou navrženy s maximálním důrazem na bezpečnost a ochranu Vašich osobních informací. Budeme pokračovat ve vylepšování ochrany dat a průběžně aktualizovat tyto zásady, abychom odráželi změny v zákonech a technologiích, stejně tak jako možné změny v našem zpracování dat.

Seznam shromažďovaných a zpracovávaných údajů

Abyste se mohli zaregistrovat a používat naše služby, potřebujeme od Vás shromáždit určité osobní údaje. Tyto údaje mohou zahrnovat Vaše jméno a příjmení, e-mailovou adresu, telefonní číslo, adresu bydliště a další informace potřebné k poskytování našich služeb. Zaznamenáváme také informace o Vašem chování na našem webu, jako jsou návštěvnost a interakce s obsahem, abychom mohli neustále zlepšovat kvalitu našich služeb a přizpůsobit je Vašim potřebám. Shromažďujeme pouze ty údaje, které jsou nezbytné pro účely, k nimž byly poskytnuty, a zpracováváme je výhradně pro tyto účely. Každá část těchto informací je zpracovávána s nejvyšší péčí a ochranou.

Právo subjektu údajů

Podle nařízení GDPR máte jako subjekt údajů několik práv, mezi které patří právo na přístup, opravu, výmaz nebo omezení zpracování Vašich osobních údajů. Máte právo vědět, jaké osobní údaje o vás shromažďujeme, k jakému účelu, na jak dlouho a kdo má k těmto údajům přístup. V případě, že byste některé z těchto údajů chtěli změnit nebo vymazat, můžete nás kontaktovat na adrese [email protected]. Vaše žádosti budou vyřizovány v co nejkratším termínu a to maximálně do jednoho měsíce od obdržení žádosti. Chceme, aby Vaše osobní údaje byly v bezpečí a abyste měli kontrolu nad tím, jak jsou používány.

Kontaktní údaje správce údajů

Kontaktní údaje vlastníka webu gastroenterologiepraha.cz jsou následující: Jméno: Karolína Pechová, Adresa: Generála Píky 53, 612 00 Brno-Královo Pole, Česká republika. E-mail: [email protected]. Tyto údaje Vám poskytujeme pro případ, že byste měli jakékoli dotazy nebo žádosti ohledně zpracování Vašich osobních údajů. Jsme zde od toho, abychom Vám vždy byli k dispozici a poskytli veškerou potřebnou asistenci.

Napsat komentář