Co nejíst při hubnutí břicha?

Při hubnutí zapomeňte na tyto potraviny

No, začneme seznamem potravin, které byste měli při hubnutí minimálně omezit. Jsem si jistý, že jako všichni ostatní jíte rádi. Myslím tím, že málokdo se vyhýbá jídlu. Ale pokud se chcete zbavit těch nechtěných kil, musíte začít sledovat především to, co jíte. A hned vás upozorňuji, že není všechno o tom, kolik jíte, ale také o tom, co jíte. Obzvlášť důležité je to, když chcete hubnout břicho. Proto tady je seznam potravin, které byste z jídelníčku na hubnutí ideálně měli vyřadit.

Čím nahradit přebytečné cukry a tuky

S cukrem a tuky je to komplikované. Na jednu stranu jsou nezdravé a nevhodné pro hubnutí břicha. Na druhou stranu jsou všude. Chci tím říct, že jsou v takovém množství potravin, že je těžké je úplně vynechat. Ale nebojte se, řešení existuje! Naučím vás, jak je nahradit zdravějšími variantami. Kateřina, moje manželka, je v tomhle skvělá. Tobě pomůže třeba její tip na vyměnit bílý cukr za med, nebo jak nahradit tučné maso za libovější varianty. A to je obrovská pomoc při hubnutí bříška. O tom ale více v další části.

Tajemství zdravých nápojů při hubnutí bříška

Říká se, že jsme to, co jíme. Já bych dodal, že jsme také to, co pijeme. A to je naprosto klíčové pro úspěšné hubnutí břicha. Pokud pijete zdravě, vaše bříško začne ztrácet na objemu. Odstraňte z nápojového lístku slazené limonády či alkohol. Posíleni radou Kateřiny, mohu jen vřele doporučit třeba zelený čaj nebo vodu s citronem jako alternativy. Ano, je to těžké, ale výsledky stojí za to. Ale jak se říká, všechno dobré je těžké, takže tohle není žádná výjimka.

Pravidelný pohyb jako základ úspěchu

Stejně jako ne všechny kalorie jsou stejné, tak platí, že ne všechny cviky jsou pro hubnutí bříška stejně účinné. A Kateřina to ví lépe než kdokoliv jiný. Proto mě naučila, jaký pohyb je nejlepší pro hubnutí břicha. A to vše bez nutnosti trávit hodiny a hodiny v posilovně nebo na běžeckých trenazírech. Takové metody jsou minulostí, a já se těším, až vám povím více o tom, jak dosáhnout skvělých výsledků na bříšku aniž byste se museli vzdát skoro ničeho.

Psychologie hubnutí – tajemství, které potřebujete znát

Hubnutí není jen o tom, co jíte a kolik cvičíte. Jde také o to, jak přemýšlíte o jídle a cvičení. A to je také důvod, proč mnoho lidí selže v hubnutí. Kateřina mi naučila, že správný přístup a pozitivní myšlení jsou někdy ještě důležitější než samotná strava nebo cvičení. Když víte, proč to děláte a jaké jsou výhody, je mnohem snazší cestou hubnutí vytrvat. To je tajemství, které potřebuje každý, kdo chce zhubnout na bříšku. Může to změnit váš přístup k hubnutí, a posunout vás o krok blíže k vašemu vysněnému bříšku.

Napsat komentář