Co je nejlepší na přibírání?

"Láska k jídlu: Jak pochopit své tělo"

Přibývání na váze je téma, které hodně emocionálně rezonuje a někdy se může zdát až jako tajemství. Jak je možné, že jeden člověk může jíst prakticky cokoliv a nic se mu nepřípadne, zatímco jiný přiberá po jednom kousku dortu? Ale zjistila jsem, že není tak důležité, o kolik přibíráme, ale jestli nám to dělá dobře. A řeknu vám, co mi na přibírání dělá nejraději - jídlu, které milujeme a které nám dělá dobře.

"Opouštění strachů: Přijímejte své tělo"

Vzpomínám si na časy, kdy jsem se bála jíst cokoliv, co mi neodpovídá, a dokonce i věci, které miluju. Ale dneska už vím, že se strachu nemusíme bát, a že můžeme jíst cokoliv, co nám chutná a co naše tělo potřebuje. Proto přijmu jménem všech žen, které se bojí přibrat na váze, výzvu a stanu se příkladem pro ostatní - nestydět se za to, jak vypadáme, a milovat se tak, jak jsme.

"Objevování nových chutí: Experimentování s jídlem"

Jídlo je nádherná věc - jeho chutě, vůně, textury a dokonce i jeho barvy jsou úžasné a kouzlo objevování nových chutí je něco, co mě vždycky fascinovalo. Když jsem byla mladá, strašně ráda jsem experimentovala s různými recepty a pokoušela se vytvořit něco vlastního. A teď, když jsem dospěla, si uvědomuji, že je to důvod, proč miluju jídlo - není to jen o tom, co jíme, ale také o tom, jak jíme.

"Radost z jídla: Proč by mělo jídlo dělat radost"

Budu upřímná - miluju jídlo a miluju jíst. Pro mě je jídlo víc než jen způsob, jak se najíst a přežít. Je to způsob, jak projevit lásku k sobě i ostatním, jak se bavit a jak si užívat života. Například, když jsem si objednala cheesecake na své oblíbené kavárně, byl to okamžik radosti. Bylo to jako malá oslava prostě proto, že jsem žijící organismus schopný vnímat a těšit se z takových drobných radostí.

"Naučte se naslouchat svému tělu"

Tělo je úžasný organismus. Je schopné reagovat na mnoho různých podnětů a také nás informovat o našich potřebách. Když nás bolí hlava, je to signál, že něco není v pořádku. Stejně tak, když máme hlad, náš žaludek nám říká, že potřebuje energii. Je důležité tyto signály pochopit a naslouchat jim. Takže pokud máte hlad, jíst byste měli. Nemusíte se omezovat jen na několik vybraných potravin, ale měli byste se snažit jíst různé potraviny, které vám chutnají a které vás zároveň dobře vyživí.

"Vnímání sebe sama: Učte se milovat sebe sama"

Myslím, že nejdůležitější částí přibírání na váze je naučit se milovat sebe sama. Chápu, že je to proces a že to nemusí být vždy snadné. Ale věřím, že když se naučíme milovat sebe sama v našem těle a respektovat ho za to, co je schopné udělat, pak budeme moci i přijmout přibývání na váze jako něco přirozeného a normálního. Vždyť naše tělo je jediný domov, který máme, a měli bychom se o něj dobře starat.

Napsat komentář